Om oss   Tjenester   Nett   Rapporter   Pressemeldinger   Elsikkerhet   Linker   Kontakt oss  
Du er her: Hovedside - Om oss - Vesterålskraft Nett AS
 
 
Vesterålskraft Nett AS

Vesterålskraft Nett AS er et rent nettselskap og eier og drifter regional- og distribusjonenettet i kommunene Bø, Sortland og Øksnes, dvs. den monopolbaserte virksomheten i konsernet.

Vesterålskraft Nett AS er et heleid datterselskap av Vesterålskraft AS.


Styreleder i Vesterålskraft Nett AS er: Viggo Johnsen, Bø i Vesterålen

Administrativ ledelse:
Adm. direktør Halvard Pettersen, 76 11 25 15, halvard.pettersen@vesteralskraft.no
Leder Plan Torfinn Krey, 76 11 25 12,
torfinn@vesteralskraft.no
Leder Drift Kjetil Albrektsen, 76 11 25 25,
kjetil@vesteralskraft.no
Leder Kunde, Måle og avregne, Karen Sofie Nicolaysen, 76 11 25 50,
karen@vesteralskraft.no
Økonomisjef Erik Buset, 76 11 25 55, erik.buset@vesteralskraft.no
Kvalitetssjef Anita White Olsen, 76 11 25 11, anita@vesteralskraft.no

Org. nr. 968 168 134
 

Les mer om:
     
 
• Jubileumsavis
 
 
     
 
Parallelle sider
• Ansatte
• Organisasjon
• Ledige stillinger
• Vesterålskraft AS
• Vesterålskraft Bredbånd AS
• Vesterålskraft Nett AS
• Vesterålskraft Produksjon AS
• Vesterålskraft Strøm AS
• Vesterålskraft Vind AS
• Stiftelsen Tinden
• Vi støtter
 
 
Vesterålskraft • Strandgata 47 • Postboks 103 • 8401 Sortland
kundeservice@vesteralskraft.no | www.vesteralskraft.no
Sentralbord: 07635 (08:00 - 15:00)
 

2004-2017 system by NorNet as NorNet-10